ניתוחים סטטיסטיים ומחקרים אמפירים SPSS | STATA | EXCEL

ביצוע ניתוחים סטטיסטיים במגוון התחומים והנושאים, ניתוחים סטטיסטיים לעבודות אמפיריות, ניתוחים לסמינריונים אמפירים, ניתוחים סטטיסטיים לתזות ודוקטורטים. הניתוחים מבוצעים בהתאם לכלי סטיסטייקה בהתאם לבחירת הלקוח. התמחות ב-SPSS, STATA, Excel. 

צוות הסטיסטייקאים המובחר שלנו בעל רקע אקדמאי במגוון התחומים כך שאסטרטגיית הניתוחים נקבעת בהתאם לסטנדרטים בתחום ומאמרים מובילים. בשלב הראשון מבצעים קידודים בהתאם למשתני המחקר, ההשערות וההגדים. לאחר הקידודים מריצים בדיקות לטובת הסטיסטיקה התיאורית ולבסוף מריצים את הניתוחים הנדרשים לבדיקת ההשערות.

התוצר הסופי כולל קובץ וורד אשר כולל את עיקרי התוצאות כאשר חלקו הראשון כולל את נתוני הסטיסטיקה התיאורית כגון ממוצעים, סטיות תקן וכדומה כאשר בחלקו השני ישנו תאור של הבדיקות שנעשו לכל השערה והשערה תוך שילוב התוצאות (גרפים וטבלאות) כמו גם סיכום המובהקות של כל השערה. בנוסף אנו מספקים גם את קבצי ה-SPSS אשר כוללים את בסיס הנתונים, הקידודים והפלטים.

אנו מתחייבים לניתוחים סטטיסטיים איכותיים ומקצועיים כמו גם עמידה בלוחות זמנים, שירות אדיב ומקצועי ושביעות רצון הלקוח. השרות כולל ליווי צמוד לכל אורך הפרויקט ע"י מנהל פרויקטים אשר מבצע בקרת איכות ועמידה בזמנים להבטחת הצלחת הפרוייקט.

למה לפנות אלינו?

  • הצעת מחיר מהירה 
  • מחירים אטרקטיבים במיוחד
  • מיטב הסטיסטיקאים בישראל
  • סטיסטיקטים בעלי רקע אקדמי במגוון תחומים
  • סקרים מוכנים ומותאמים אישית
  • ניסיון רב ועבודה בשלבים

כתיבת עבודות אקדמיות

ניתוחים מדעי החברה

ניתוחים מדעי התנהגות

ניתוחים סטטיסטיים ברפואה

ניתוחים סטטיסטיים בכלכלה

ניתוחים סטטיסטיים בשיווק

הצעת מחיר מהירה ואטרקטיבית

כתיבת עבודה אקדמית

ניתוחים סטטיסטיים לסמינריון מחקרי אמפירי

ניתוחים סטטיסטיים במסגרת סמינריון אמפירי מחקרי, ניסיון רב במגוון התחומים, שימוש בפונציות בסיסיות אשר תואמות למסגרת הלימודים כגון מבחני פירסון, רגרסיות, מבחני שונות וכדומה.

תרגום משפטי

ניתוחים סטטיסטיים לפרויקטי גמר מחקריים

ניתוחים סטטיסיטיים מותאמים לפרויקטי גמר אשר כוללים מעל ל-4 משתנים. ניסיון רב במגוון התחומים כגון מדעי החברה, מדעי התנהגות, רפואה, כלכלה ועוד. הניתוחים מתבצעים בשלבים תוך תאום מול הלקוח.

TOPWORK שרותי סיוע לסטודנטים

ניתוחים סטטיסטיים במסגרת תזה | דוקטורט

ניתוחים סטטיסטיים מורכבים במסגרת תזה או דוקטורט, רגרסיות לינאריות, רגרסיה רבת משתנים, מבחני שונות דו כיוונים ועוד. הניתוחים מתבצעים בתאום מול הלקוח ובשלבים תוך הקפדה על העומק הנדרש.

אנו מציעים שרותי ניתוחים סטטיסטיים מקצועיים על ידי מיטב הסטיסטיקאים במגוון התחמים. היועצים הסטטיסטיים שלנו בעלי רקע אקדמאי בתחומים רבים. הניתוחים מתבצעים בתוכנה בהתאם לבחירת הלקוח - SPSS , STATA, EXCEL, ACCESS ועוד.
התוצרים כוללים את קבצי הניתוחים כמו גם קובץ וורד עם הפירוט לגבי ההשערות שנבדקו, הניתוחים שבוצעו, התוצאות בשילוב גרפים וטבלאות וסיכום מובהקות של כל השערה והשערה.
צור קשר Topwork
מחירים אטרקטיבים
itopwork@gmail.com
072-3360766

צוות היועצים המובחר שלנו כולל מומחים אקדמאים בוגרי תואר ראשון ותואר שני במגוון התחומים. אנו בעלי ניסיון אקדמי רב כמו גם התמחות בשירות לסטודנטים , עסקים קטנים וגדולים, משרדי עורכי דין ובתי חולים.

התחייבות לשביעות רצון

טופוורק וצוות היועצים האקדמאים יעשו ככל שביכולתם להבטיח את שביעות רצון הלקוח שכן זהו ערך עליון ברמת ערכי החברה. השירות כולל מושב חוזר תוך התכוונות מתמדת לדרישות הלקוח.

ליווי שלב אחר שלב

במרוצת השנים פיתחנו שיטת עבודה יחודית אשר במסגרתה אנו מלווים את הלקוח לאורך הפרוייקט שלב אחר שלב תוך כדי תאום ציפיות. שיטה יחודית זו מאפשרת להתמקד בקשיים של כל לקוח ולקוח.

דיסקרטיות מלאה

השירות הניתן היינו דיסקרטי ואישי לחלוטין, התנהלות הלקוח היינה מול נציג ויועץ החברה בלבד לאורך כל הפרוייקט. השירותים אותם אנו מספקים הינם מותאמי ומקוריים בהתאם לדרישות.

שקיפות מלאה

אנו דוגלים בשקיפות מלאה ודואגים לעדכן את לקחותינו במצב הפרוייקט באופן שוטף כמו גם זמינים לכל שאלה טלפונית ובמייל כל יום מ-09:00 עד 21:00

ליווי מנהל פרוייקטים

מנהל פרוייקטים אישי אשר בקשר יומי מול המומחה האקדמאי שלך ודואג לכל הנדרש בכדי לעמוד בלוחות הזמנים ולספק עבודה איכותית התואמת לדרישות

בקרת איכות

כלל התוצרים עוברים בקרת איכות טרם מסירתם. הבקרה כוללת בדיקת מקוריות, עמידה בדרישות, כתיבה רהוטה וברורה ותאימות לכללים האקדמים.

תזה, סמינריון אמפירי ומחקר כמותני מסתמכים על ניתוחים סטטיסטיים שמטרתם לאושש או להפריך את השערות המחקר ובכך לתרום לידע המחקרי הקיים. ניתוחים סטטיסטיים הינם שם גנרי למגוון פעולות סטטיסטיות, כאשר הפעולה הספציפית הנבחרת תלויה בסוג המחקר, אופי המשתנים ופרמטרים ייחודיים נוספים. ניתוחים סטטיסטיים מהותיים לעבודה והם משקפים את תוצאותיה ומשפיעים על המסקנות המתקבלות. סטודנטים רבים מתקשים בשלב הניתוחים הסטטיסטיים, החל מבחירת הניתוח הסטטיסטי הרלוונטי וכלה בהבנת התוצאות.

חברתנו כוללת מומחים לניתוחים סטטיסטיים בעלי ידע וניסיון עשיר במגוון תוכנות סטטיסטיות (SPSS, Access, excel) אשר מספקים ניתוח מלא של הנתונים, הצגה גרפית של הממצאים ופרוט מלא של התוצאות המתקבלות. בעזרתנו הניתוח הסטטיסטי יכול להפוך לפשוט, נגיש ובהיר.

מאמרים מקצועיים

כתיבת עבודה סמינריונית איכותית בעשרה שלבים!

עבודה סמינריונית הינה עבודת גמר המהווה נדבך מהותי ועיקרי בתואר האקדמי, על כן לרב היא מוגשת בשנה האחרונה לתואר. מטרת העבודה הסמינריונית לעשות אינטגרציה בין מגוון היכולות והכישורים האקדמאיים שהצטברו לאורך התואר ולהביאם לידי ביטוי באופן מחקרי. כתיבת עבודה סמינריונית – להלן 10 שלבים שנועדו להקל ולהמחיש לכם את התהליך: 1) בחירת שאלת מחקר – […]

כתיבת עבודה סמינריונית שלב אחר שלב

כתיבת עבודה סמינריונית עלולה להישמע לרבים דבר מסובך ומורכב, אולם מי שמצויד בכלים הנכונים לגיבוש ולכתיבת עבודת סמינריון עשוי לגלות שמדובר על משימה מרתקת ומעניינת למדי. לפניכם סקירה שמתארת את הדרך הנכונה לכתיבת עבודת סמינריון שלב אחר שלב. מה נחקור? הדבר החשוב ביותר כאשר אנו מדברים על כתיבת עבודה סמינריונית הוא בחירת הנושא. משום שאנו […]

כתיבת עבודה סמינריונית – טיפים והמלצות בבחירת מאמרים

כתיבת עבודה סמינריונית הינו תהליך ארוך ומורכב המתחיל בבחירה נכונה של מאמרים אקדמאיים בחירת מאמרים אקדמאיים למטרת כתיבת עבודה סמינריונית היא משימה לא פשוטה. ישנם מאמרים רבים על אותם נושאי תוכן, דבר העלול לעורר בלבול ועומס .מצד שני, ישנם נושאים שלא נחקרו באופן מקיף ועל כן מציאת מאמרים עשויה להיות אתגר רציני. מציאת האיזון והמאמרים […]

מחקר איכותני ותמות – כיצד לעשות זאת נכון

מחקר איכותני ותמות המחקר האקדמי דורש רמה גבוהה של דיוק, תשומת לב לפרטים, אובייקטיביות, מבט על שמסוגל להתבונן על תופעות באופן רחב, יסודיות וכמובן מידה מסוימת של יצירתיות. כאשר אנחנו מדברים על מחקר אקדמי נהוג לחשוב כל מספרים, טבלאות, גרפים וקשרים בין משתנים, אולם ישנו סוג אחר של מחקר שמבקש להתבונן על מושאי המחקר באופן […]

ניהול זמן בכתיבת עבודה סמינריונית

עבודה סמינריונית לרב נעה בין 20-25 עמודים, היא כוללת איסוף מאמרים אקדמיים, קריאתם, כתיבת העבודה באופן אקדמי , ניתוח ממצאים והסקת מסקנות. התהליך הזה דורש זמן ומצריך ניהול נכון של הזמן. שלב ראשון – הוצאת מאמרים אקדמיים בשלב הראשון יש לאתר ולהוציא מאמרים אקדמיים רלוונטיים. שלב זה מצריך מספר ימים בודדים , אולם עליהם להיות […]

פרה סמינריון – כל מה שרצית לדעת

פרה סמינריון עבודת הסמינריון היא העבודה החשובה והמקיפה ביותר של התואר הראשון. עבודת פרה סמינריון או פרו סמינריון היא עבודה הנכתבת במהלך השנה השנייה של התואר הראשון, לרוב במדעי הרוח או במדעי החברה, ומטרתה להכין את הסטודנט לקראת כתיבת עבודת הסמינריון בשנה ג' לתואר. ההיקף שלה מצומצם יותר והיא נבחנת באופן שונה ומקל יותר, בניגוד […]

איתור מאמרים – המקומות החמים להוצאת מאמרים

כתיבת עבודה אקדמית מבוססת על מאמרים אקדמאיים בלבד. מאמרים שהם אינם אקדמאים הם לא קבילים, לא מוסיפים לעבודתכם ובוודאי שלא מחדשים. אם כן, היכן המקומות החמים להוצאת מאמרים אקדמיים במדעי ההתנהגות? אינטרנט האינטרנט מנגיש לנו את מאגרי המידע האקדמאיים ויכול להפוך את חיינו לקלים: 1) GOOGLE  SCHOLAR  – מאגר מידע חינמי המכיל מאמרים אקדמיים בלבד. […]

סקירת ספרות – כללי ברזל שיהפכו את עבודתכם מבינונית למצוינת

פרק סקירת הספרות הוא פרק מהותי בעבודה , היות והוא פותח את העבודה ועל כן מהווה את הרושם הראשוני. סקירת הספרות בנויה על פי פורמט קבוע וידוע, ומי שיפעל בהתאם לכללים יוכל להפוך את עבודתו מבינונית ללא פחות ממצוינת! כללי הברזל: – מודל המשפך – סקירת הספרות בנויה כמשפך, מתחילים מהרחב והכללי ויורדים לאט לאט […]