ניתוחים סטטיסטיים ומחקרים אמפירים SPSS | STATA | EXCEL

ביצוע ניתוחים סטטיסטיים במגוון התחומים והנושאים, ניתוחים סטטיסטיים לעבודות אמפיריות, ניתוחים לסמינריונים אמפירים, ניתוחים סטטיסטיים לתזות ודוקטורטים. הניתוחים מבוצעים בהתאם לכלי סטיסטייקה בהתאם לבחירת הלקוח. התמחות ב-SPSS, STATA, Excel. 

צוות הסטיסטייקאים המובחר שלנו בעל רקע אקדמאי במגוון התחומים כך שאסטרטגיית הניתוחים נקבעת בהתאם לסטנדרטים בתחום ומאמרים מובילים. בשלב הראשון מבצעים קידודים בהתאם למשתני המחקר, ההשערות וההגדים. לאחר הקידודים מריצים בדיקות לטובת הסטיסטיקה התיאורית ולבסוף מריצים את הניתוחים הנדרשים לבדיקת ההשערות.

התוצר הסופי כולל קובץ וורד אשר כולל את עיקרי התוצאות כאשר חלקו הראשון כולל את נתוני הסטיסטיקה התיאורית כגון ממוצעים, סטיות תקן וכדומה כאשר בחלקו השני ישנו תאור של הבדיקות שנעשו לכל השערה והשערה תוך שילוב התוצאות (גרפים וטבלאות) כמו גם סיכום המובהקות של כל השערה. בנוסף אנו מספקים גם את קבצי ה-SPSS אשר כוללים את בסיס הנתונים, הקידודים והפלטים.

אנו מתחייבים לניתוחים סטטיסטיים איכותיים ומקצועיים כמו גם עמידה בלוחות זמנים, שירות אדיב ומקצועי ושביעות רצון הלקוח. השרות כולל ליווי צמוד לכל אורך הפרויקט ע"י מנהל פרויקטים אשר מבצע בקרת איכות ועמידה בזמנים להבטחת הצלחת הפרוייקט.

למה לפנות אלינו?

  • הצעת מחיר מהירה 
  • מחירים אטרקטיבים במיוחד
  • מיטב הסטיסטיקאים בישראל
  • סטיסטיקטים בעלי רקע אקדמי במגוון תחומים
  • סקרים מוכנים ומותאמים אישית
  • ניסיון רב ועבודה בשלבים

כתיבת עבודות אקדמיות

ניתוחים מדעי החברה

ניתוחים מדעי התנהגות

ניתוחים סטטיסטיים ברפואה

ניתוחים סטטיסטיים בכלכלה

ניתוחים סטטיסטיים בשיווק

הצעת מחיר מהירה ואטרקטיבית

כתיבת עבודה אקדמית

ניתוחים סטטיסטיים לסמינריון מחקרי אמפירי

ניתוחים סטטיסטיים במסגרת סמינריון אמפירי מחקרי, ניסיון רב במגוון התחומים, שימוש בפונציות בסיסיות אשר תואמות למסגרת הלימודים כגון מבחני פירסון, רגרסיות, מבחני שונות וכדומה.

תרגום משפטי

ניתוחים סטטיסטיים לפרויקטי גמר מחקריים

ניתוחים סטטיסיטיים מותאמים לפרויקטי גמר אשר כוללים מעל ל-4 משתנים. ניסיון רב במגוון התחומים כגון מדעי החברה, מדעי התנהגות, רפואה, כלכלה ועוד. הניתוחים מתבצעים בשלבים תוך תאום מול הלקוח.

TOPWORK שרותי סיוע לסטודנטים

ניתוחים סטטיסטיים במסגרת תזה | דוקטורט

ניתוחים סטטיסטיים מורכבים במסגרת תזה או דוקטורט, רגרסיות לינאריות, רגרסיה רבת משתנים, מבחני שונות דו כיוונים ועוד. הניתוחים מתבצעים בתאום מול הלקוח ובשלבים תוך הקפדה על העומק הנדרש.

אנו מציעים שרותי ניתוחים סטטיסטיים מקצועיים על ידי מיטב הסטיסטיקאים במגוון התחמים. היועצים הסטטיסטיים שלנו בעלי רקע אקדמאי בתחומים רבים. הניתוחים מתבצעים בתוכנה בהתאם לבחירת הלקוח - SPSS , STATA, EXCEL, ACCESS ועוד.
התוצרים כוללים את קבצי הניתוחים כמו גם קובץ וורד עם הפירוט לגבי ההשערות שנבדקו, הניתוחים שבוצעו, התוצאות בשילוב גרפים וטבלאות וסיכום מובהקות של כל השערה והשערה.
צור קשר Topwork
מחירים אטרקטיבים
itopwork@gmail.com
072-3360766

צוות היועצים המובחר שלנו כולל מומחים אקדמאים בוגרי תואר ראשון ותואר שני במגוון התחומים. אנו בעלי ניסיון אקדמי רב כמו גם התמחות בשירות לסטודנטים , עסקים קטנים וגדולים, משרדי עורכי דין ובתי חולים.

התחייבות לשביעות רצון

טופוורק וצוות היועצים האקדמאים יעשו ככל שביכולתם להבטיח את שביעות רצון הלקוח שכן זהו ערך עליון ברמת ערכי החברה. השירות כולל מושב חוזר תוך התכוונות מתמדת לדרישות הלקוח.

ליווי שלב אחר שלב

במרוצת השנים פיתחנו שיטת עבודה יחודית אשר במסגרתה אנו מלווים את הלקוח לאורך הפרוייקט שלב אחר שלב תוך כדי תאום ציפיות. שיטה יחודית זו מאפשרת להתמקד בקשיים של כל לקוח ולקוח.

דיסקרטיות מלאה

השירות הניתן היינו דיסקרטי ואישי לחלוטין, התנהלות הלקוח היינה מול נציג ויועץ החברה בלבד לאורך כל הפרוייקט. השירותים אותם אנו מספקים הינם מותאמי ומקוריים בהתאם לדרישות.

שקיפות מלאה

אנו דוגלים בשקיפות מלאה ודואגים לעדכן את לקחותינו במצב הפרוייקט באופן שוטף כמו גם זמינים לכל שאלה טלפונית ובמייל כל יום מ-09:00 עד 21:00

ליווי מנהל פרוייקטים

מנהל פרוייקטים אישי אשר בקשר יומי מול המומחה האקדמאי שלך ודואג לכל הנדרש בכדי לעמוד בלוחות הזמנים ולספק עבודה איכותית התואמת לדרישות

בקרת איכות

כלל התוצרים עוברים בקרת איכות טרם מסירתם. הבקרה כוללת בדיקת מקוריות, עמידה בדרישות, כתיבה רהוטה וברורה ותאימות לכללים האקדמים.

תזה, סמינריון אמפירי ומחקר כמותני מסתמכים על ניתוחים סטטיסטיים שמטרתם לאושש או להפריך את השערות המחקר ובכך לתרום לידע המחקרי הקיים. ניתוחים סטטיסטיים הינם שם גנרי למגוון פעולות סטטיסטיות, כאשר הפעולה הספציפית הנבחרת תלויה בסוג המחקר, אופי המשתנים ופרמטרים ייחודיים נוספים. ניתוחים סטטיסטיים מהותיים לעבודה והם משקפים את תוצאותיה ומשפיעים על המסקנות המתקבלות. סטודנטים רבים מתקשים בשלב הניתוחים הסטטיסטיים, החל מבחירת הניתוח הסטטיסטי הרלוונטי וכלה בהבנת התוצאות.

חברתנו כוללת מומחים לניתוחים סטטיסטיים בעלי ידע וניסיון עשיר במגוון תוכנות סטטיסטיות (SPSS, Access, excel) אשר מספקים ניתוח מלא של הנתונים, הצגה גרפית של הממצאים ופרוט מלא של התוצאות המתקבלות. בעזרתנו הניתוח הסטטיסטי יכול להפוך לפשוט, נגיש ובהיר.

מאמרים מקצועיים

עבודה סמינריונית – " עשה ואל תעשה"

  שאלת מחקר עשה:  שאלת המחקר הנבחרת בעבודה סמינריונית צריכה להיות חדשנית ומקורית- שאלת המחקר צריכה לחדש, ולהוסיף למחקרים הקיימים בתחום, ולא לחזור בשנית על משהו שנבדק כבר בעבר. אל תעשה: שאלת מחקר חדשנית מדי עשויה להקשות על מציאת מאמרים רלוונטיים ועדכניים, על כן יש לבחור שאלה אשר מחד תחדש מאידך לא תציב אותך בפני […]

כתיבת עבודת דוקטורט

כתיבת עבודת דוקטורט עולם האקדמיה הוא עולם שבו אין גבול לידע ולרצון ללמוד ולהחכים. הבסיס שעליו נבנה הידע האקדמי הוא בסיס עתיק יומין שכולל אינספור מחקרים, עבודות, ניסויים ומחקרים שנעשו במטרה להעשיר ולבסס מסקנות ותובנות. בדרך זו לאורך השנים נוספים מחקרים, תיאוריות וכיווני חקירה חדשים שממשיכים, מצטרפים, סותרים או מאתגרים זה את זה, ואחד האתגרים […]

הצעת מחקר לעבודת סמינריון

מה זה הצעת מחקר? הצעת המחקר היא השלב הראשוני בכתיבת עבודה סמינריונית. מטרת הצעת המחקר לספק למרצה מידע ראשוני ותמציתי על הסמינריון שייכתב בעתיד – בכדי שיאשר אותו ואת כתיבת הסמינריון במלואו. מה מכילה הצעת המחקר? המבנה של הצעת המחקר הוא שונה במוסדות שונים אך לרב הוא כולל את הפרטים הבאים: – כתיבת שאלת המחקר […]

​מחקר כמותני וניתוחים סטטיסטיים – כל מה שרצית לדעת

​מחקר כמותני וניתוחים סטטיסטיים – כל מה שרצית לדעת תחום המחקר הוא תחום מרתק ורב פנים. ישנם סוגים שונים של מחקרים שנבדלים זה מזה בהיקפם ובנושאים שהם עוסקים בהם. הבדל מהותי בין סוגי המחקרים השונים נעוץ בפרדיגמת המחקר, משמע מחקר כמותני ומחקר איכותני. מחקרים נבדלים זה מזה באופנים ובגישות ומזמינים את הקורא להיכנס אל תחומי […]

בחירת מאמר מוביל וליקוט מאמרים לעבודה אקדמאית או איך לא לפחד ממאגרי מידע

הכתיבה האקדמית היא כתיבה שנשענת על מסורות ידע קיימות, תיאוריות שונות ומחקרים קודמים. משום כך כתיבת עבודה אקדמאית מכל סוג שהוא חייבת לכלול סקירה רחבה של ספרות מקצועית רלוונטית, עדכנית ואקדמית שתתאים לנושא העבודה ותאיר אותו מזוויות שונות. לאור זאת חשוב מאד להקפיד בבחירת מאמרים לעבודה אקדמאית ובפרט לבחירת מאמר מוביל שישמש ציר מרכזי בעבודה […]

כתיבת עבודת סמינריון עיונית, איכותנית וכמותנית

כתיבת עבודת סמינריון היא מלאכה לא פשוטה אולם אם נבים את ההיגיון שעומד מאחורי כתיבת העבודה, נוכל לא רק לכתוב עבודה טובה ואיכותית אלא גם לגלות שמדובר על תהליך מחקר מהנה ומסקרן. עבודה אקדמאית ככלל ועבודת סמינריון בפרט מבקשת לאפשר לסטודנט להתנסות בעבודת מחקר או לסקור באופן עיוני נושא מסוים. הדבר החשוב ביותר להבין בכתיבת עבודת סמינריון […]

כתיבת עבודה אקדמאית מצטיינת – עשה ואל תעשה

החיים הסטודנטיאליים מציבים בפני הסטודנטים שלל אתגרים אקדמיים, אולם ללא ספק כתיבת עבודות אקדמיות בכלל ועבודת סמינריוניות בפרט הן האתגר הגדול מכולם. בעידן תחרותי שבו על כל משרה מבוקשת בשוק העבודה עשרות ומאות מתחרים, ההישגים האקדמיים הם בהחלט דבר שעשוי לשפר את נקודת הזינוק שלנו בשוק העבודה ולשם כך יש לשאוף להישגים הטובים ביותר. בדרך […]

כתיבת עבודה סמינריונית איכותית בעשרה שלבים!

עבודה סמינריונית הינה עבודת גמר המהווה נדבך מהותי ועיקרי בתואר האקדמי, על כן לרב היא מוגשת בשנה האחרונה לתואר. מטרת העבודה הסמינריונית לעשות אינטגרציה בין מגוון היכולות והכישורים האקדמאיים שהצטברו לאורך התואר ולהביאם לידי ביטוי באופן מחקרי. כתיבת עבודה סמינריונית – להלן 10 שלבים שנועדו להקל ולהמחיש לכם את התהליך: 1) בחירת שאלת מחקר – […]